איך למצוא את מכשיר שמיעה הטוב ביותר?

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

כאשר מחפשים פתרון לבעיה, ובמיוחד כשעושם זאת עבור היקרים לנו – ילדים קטנים או הורים מבוגרים, אנחנו תמיד נשאף למצוא את הטוב ביותר. כך גם בעולם מכשירי השמיעה: נחפש מכשיר שמיעה הטוב ביותר שאפשר להשיג עבורם כדי שאיכות החיים שלהם תיפגע כמה שפחות והם יוכלו לשוב למסלולם בקלות.

במאמר זה נסקור את הקריטריונים לבחירת מכשירי שמיעה בצורה המתאימה ביותר לצרכים שלכם אך לפני כן חשוב להבין עניין חשוב: מכשיר שמיעה הטוב ביותר הוא המכשיר שיענה על כל הצרכים שלכם ויעניק לכם את התמורה המתאימה ביותר עבורכם. מכשיר שמיעה מצוין שמהווה פתרון נוח ואידיאלי לאחד, ייתכן ויציף קושי אצל אחר. לכן מומלץ לבחון לעומק את כל האפשרויות הקיימות בשוק ולנסות מתוכן את אלו שנראות לכן נכונות.

 

מהם הקריטריונים לאיכותו של מכשיר שמיעה?

  1. הפרדה בין קולות וכיוונים

כשם שאנו עושים במצב תקין של מערכת השמיעה, גם למכשיר השמיעה שלכם צריכה להיות היכולת להפריד בין קולות רלוונטיים לרעשי רקע מפריעים כמו רוח או לחשושים. האוזן האנושית כאשר היא מתפקדת כראוי, יכולה להתביית על קול אחד, גם אם חלש, ולהאזין לו בנוחות מבלי להיות מושפעת מרעשי רקע. מכשיר שמיעה שאינו מסוגל לאפשר זאת, הוא מכשיר שאינו מדמה באופן מוצלח את תפקוד האוזן התקין ולכן לא ייחשב מכשיר שמיעה הטוב בעולם.

  1. סוג המכשיר

ישנם כאלו שנראות המכשיר אינה משנה להם וייתכן שיבחרו במכשיר שמיעה חיצוני, אמנם לרבים ההתעסקות והנראות של מכשיר חיצוני מפריעות מאוד והם מחפשים פתרון 'בלתי נראה'. ישנם סוגים שונים של מכשירים וכדי למצוא את מכשיר שמיעה הטוב ביותר עבורכם, תצטרכו להחליט מה אתם מעדיפים.

  1. מבנה ארגונומי

כמו כל איבר אחר בגוף שלנו, גם האוזניים שלנו מעט שונות מאוזניהם של אנשים אחרים. מכשירי שמיעה מכל סוג – גם חיצוניים וגם פנימיים, צריכים להתאים למבנה האוזניים שלנו ולאפשר לנו נוחות מקסימלית בשמיעה שכן מדובר על פתרון לטווח ארוך שאנו משקיעים בו השקעה גדולה. מכשיר שמיעה שאינו מספק חווית שימוש נוחה למעשה יעודד אותנו להוריד את מכשירי השמיעה בכל הזדמנות, ולא לשם כך התכנסנו.

  1. רגישות

היכולת של מכשיר השמיעה לשמוע טווח רחב יותר של צלילים וקולות מאפשרת לנו לחוות את הסביבה כפי שהיא ובצורה מדויקת. ככל שהמיקרופון של המכשיר יהיה רגיש יותר לצלילים, כך הטווח הזה יגדל ואנו נהנה משמיעה יותר חדה ומלאה שתשמר עבורנו את יכולות התקשורת החשובות.

  1. איכות המוצר

מכשיר שמיעה אינו משחק ילדים וחשוב שנקפיד לבחור מכשיר מוכר ומוכח. העדיפו לרכוש את מכשיר השמיעה שלכם מחברה ותיקה ואמינה המעניקה שירות מלא ללקוחותיה וניתן למצוא המלצות וביקורות חיוביות על המוצרים שלה. אל תתפשרו על פחות מזה.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים