דיור מוגן בראשון לציון – החשיבות של המיקום

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

הרבה פעמים, כשאנשים מבוגרים בוחנים אחוזות דיור מוגן אליהן הם רוצים לעבור, בין אם הם עושים את הבדיקה בעצמם ובין אם מבצעים אותה עם ילדיהם, הפרמטרים העיקריים שהם בוחנים מתייחס לאופי המקום, גודל, תנאי השירות ופרמטרים נוספים, דומים.

הכל נכון, אך יש חשיבות לפרמטר נוסף אותו צריך לבחון היטב מזוויות שונות והוא מיקום האחוזה. איפה היא ממוקמת ביחס לעיר, איפה היא ממוקמת ביחס למקומות מרכזיים מסוימים וכפי שנוכל לראות בהמשך גם בהקשר של נקודות אחרות, חיוניות לא פחות.

מדוע חשוב לבחון את מיקום האחוזה

נניח ואנחנו מחפשים אחוזת דיור מוגן בראשון לציון. כפי שאנחנו יודעים, מדובר על עיר גדולה, עיר שמתחלקת בין שני חלקים, מזרח ומערב, עיר אשר אומנם נמצאת קרוב מאוד לתל אביב, חולון, וערים מרכזיות אחרות, ועדיין יש שירותים מסוימים שלא נמצא בעיר אלא בשוליה או בערים אחרות.

החשיבות של מיקום אחוזת דיור מוגן בראשון לציון או בערים אחרות, נובעת מהעובדה שאנחנו לא יכולים להסתפק רק בשאלה, איך המקום בנוי ומה הוא מציע לנו. עלינו גם לבחון כיצד אנחנו יכולים להגיע מהמקום בו נמצאת האחוזה אל מקומות אחרים, חיוניים וחשובים עבורנו, באופן מהיר ופשוט.

אילו נקודות אנחנו צריכים לבדוק

כאשר אנחנו בוחנים מיקום של אחוזת דיור, יש כמה נקודות שעלינו להתייחס אליהן. למשל, חשוב לבדוק עד כמה המקום של האחוזה קרוב, נוח ונגיש עבור הילדים שלנו. בהנחה סבירה, שהם ירצו לבקר אותנו במקום לעיתים תכופות, אז נרצה שהם לא יצטרכו לעשות נסיעות ארוכות לשם כך. זה נכון גם עבור הנכדים, אשר ירצו להגיע בתחבורה ציבורית או בעזרת הוריהם.

נקודה אחרת, היא היכולת שלו להגיע מהאחוזה אל מקומות מרכזיים בעיר. אם אנחנו מחפשים אחוזת דיור מוגן בראשון לציון, אז יהיה נכון מצידנו לבחון, כמה מהר נוכל להגיע מהאחוזה אל בתי קולנוע, קניונים, ומקומות אחרים. זאת כמובן בהנחה ואנחנו נרצה להגיע בכוחות עצמנו, בצורה מהירה ובטוחה.

יש גם חשיבות למיקום של אחוזת דיור מוגן ביחס למקומות חיוניים עבורנו. למשל בית חולים, מרפאות ומקומות אחרים מסוג זה. עלינו לקחת בחשבון, לא כל אחוזה נמצאת קרוב אל מקומות כאלו, בוודאי לא למרפאות בהן אנחנו מטופלים. עם זאת, חשוב לבחון כיצד אנחנו יכולים לקצר, כמה שיותר את הדרכים, לחסוך זמן וליהנות מאפשרות להגיע בצורה מהירה ופשוטה.

הסביבה של האחוזה

מלבד שאלת המיקום ביחס למיקומים אחרים, יהיה נכון גם לבדוק את הסביבה של האחוזה. מה יש באזור, עד כמה המקום נעים, מסודר, נוח, איזה נוף נשקף מהחלון, ובאופן כללי, מה אנחנו מוצאים כאשר יוצאים מתוך האחוזה אל הרחוב מסביב, מה אנחנו יכולים לראות, עד כמה מדובר באזור שנעים להתגורר בו.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים