התקנת דרגנוע ליצירת נגישות

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

ישנם אנשים המתמודדים עם נכות פיזית  בדרגה כזאת או אחרת בשל גילם או בשל תאונה או מחלה כלשהי, שמונעת מהם להתנייד באופן שוטף. הם אינם יכולים לעלות במדרגות ועל כן, אם הם מתגוררים בבית שבו יש 2 מפלסים או יותר, הם יכולים למצוא את עצמם מתקשים להתנייד בתוך הבית ללא סיוע של אדם כלשהו. לכן, חשוב מאוד לדאוג לאמצעי התניידות איכותי שישמש אותם בתוך ביתם. דרגנוע מסוג מסוע או מעלון יכול להיות הדבר הטוב ביותר לכל בית שבו יש אדם המתקשה לעלות במדרגות באופן עצמאי.

 

דרגנוע – במה מדובר?

דרגנוע הוא למעשה אמצעי ניידות אשר מאפשר גם לאדם נכה לעלות במדרגות. כך לדוגמא: מעלונים ביתיים מהווים כלים מכניים ממונעים אשר באמצעותם ניתן לעלות או לרדת במדרגות וכן להגיע למקומות נמוכים או גבוהים מהקרקע. מעלון ביתי מופעל על גבי מסוע ייעודי שאמור להיות מותקן בבית עבור מטרה זאת. ניתן למצוא כיום סוגים שונים של מעלונים אשר נבדלים אלה מאלה בשורה ארוכה של פרמטרים לרבות: אופן הפעולה שלהם, צורת ההתקנה שלהם ועוד. ככלל, הפעלת המעלון צריכה להיות פעולה פשוטה אשר מתבססת על מתג ייעודי או על שלט.

 

סוגים שונים של דרגנוע

כאמור, ניתן בקטגוריית דרגנוע ניתן למצוא: מעלון בריכה, מעלון מדרגות, מעלון משופע, מעלון משופע משטח, מעלון משופע כסא וכן מסועים שונים שהמטרה שלהם היא להוביל את האדם בגרם המדרגות בצורה קלה ונוחה. חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה שכן, דרגנוע המיועד לצורך הניידות, חייב להתאים לאדם שמשתמש בו וכן למקום שבו הוא מותקן. כדי לבצע את הבחירה הנכונה יש להכיר כמה שיותר מעלונים ומסועים שונים, לברר על התכונות שלהם, על היתרונות שלהם והחסרונות שלהם, על השימושים שהם מיועדים עבורם ועוד. בשלב הבא בהתבסס על הדרישות שלכם והצרכים שלכם, תוכלו למקד את החיפוש בסוג הדרגנוע המתאים לכם וכמובן לבחור את החברה הטובה ביותר שתספק אותו.

 

כיצד בוחרים דרגנוע בצורה נכונה?

אם זאת הפעם הראשונה שבה אתם מחפשים בעצם אמצעי ניידות ביתי כלשהו, חשוב שתדעו שלא פעם בשל ההיצע הגדול שתגלו בתחום, אתם עלולים להתקשות לבחור את הדרגנוע הנכון ועל כן, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים היטב את תחום הדרגנועים השונים המוצעים כיום, כאשר המטרה העומדת על הפרק היא שיתאימו בצורה מקסימלית בין הדרגנוע לבין האדם שעתיד להשתמש בו, הבית שבו הוא עתיד להיות מותקן, תנאי השטח, התשתיות של הבית ועוד. חשוב לדעת שלא בכל בית יש אפשרות להתקין דרגנוע מסוג כזה או אחר ועל כן, גם אם הייתם בטוחים שאתם מעוניינים במעלון או מסוע ספציפיים שראיתם אצל אדם אחר בביתו, יתכן שהם לא יתאימו לביתכם.

רק לאחר שאיש מקצוע מהתחום יבחן את תנאי השטח ואת הצרכים העומדים על הפרק, הוא יכול להעניק לכם עצה רלוונטית לגבי סוג הדרגנוע שיתאים לביתכם ביותר ולאדם שעומד להשתמש בו. כמובן שגם את התקנת הדרגנוע הנבחר יש לבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום וזאת כדי שהוא יותקן בצורה בטוחה ויהיה בטוח לשימוש עבור האדם שזקוק לו.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים