חולי אסתמה

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

אסטמה היא מחלת ריאות כרונית המשלהבת ומצרה את דרכי הנשימה.

זה יכול לגרום לצפצופים, לחץ בחזה, קוצר נשימה ושיעול.

בארצות הברית לבדה, אסתמה פוגעת בכ-25 מיליון אנשים והיא הגורם העיקרי להיעדרות מבתי הספר. ארגון הבריאות העולמי מעריך כי 300 מיליון אנשים ברחבי העולם סובלים מאסטמה.

משאפים משמשים בדרך כלל לטיפול בהתקפי אסטמה. הם פועלים על ידי פתיחת דרכי הנשימה על ידי הרפיית שרירים בריאות והרחבתם כך שיותר אוויר יוכל לנוע פנימה והחוצה מהם בקלות.

אסטמה היא מחלה כרונית הפוגעת בדרכי הנשימה וגורמת לקשיי נשימה.

ישנם סוגים רבים ושונים של אסטמה, אך הסוג הנפוץ ביותר הוא אסטמה אלרגית. אסטמה יכולה להיות מופעלת על ידי אלרגנים כגון קרדית אבק, קשקשים של חיות מחמד, נבגי עובש ואבקה מעצים או עשבים.

התסמינים של אסתמה כוללים צפצופים, קוצר נשימה ולחץ בחזה. חומרת התסמינים משתנה מאדם לאדם. עבור אנשים מסוימים, הסימפטומים שלהם קלים והם עשויים לחוות אותם רק במהלך התקף אסטמה או כאשר הם מתאמנים יותר מדי. לאנשים אחרים יש תסמינים חמורים יותר שעלולים לגרום להתקפים תכופים ולהקשות על ניהול חיים נורמליים.

ישנם שני סוגי טיפול באסתמה: טיפולים מונעים שמטרתם להפחית את התדירות ו

אסטמה היא מחלה כרונית הפוגעת בדרכי הנשימה.

זה יכול לגרום לצפצופים, שיעול, לחץ בחזה וקוצר נשימה.

אסטמה היא מצב דלקתי של דרכי הנשימה, המעברים שדרכם האוויר עובר פנימה והחוצה מהריאות שלך. אסטמה גורמת לאירועים חוזרים של צפצופים, לחץ בחזה, קוצר נשימה ושיעול. פרקים אלה מופעלים בדרך כלל על ידי אלרגנים וחומרים מגרים כגון אבקה או עשן טבק אצל אנשים הסובלים מאסטמה.

התסמינים הנפוצים ביותר כוללים:

קוצר נשימה שיעול/צפצופים לחץ בחזה/לחץ עייפות

התקף אסטמה עשוי להיות קל או חמור. התקף קל עשוי שלא לדרוש טיפול אך יכול להתקדם להתקף אסטמה חמור אם הוא לא

אסטמה היא מצב הגורם להצרת דרכי הנשימה ולאדם מתחילים להתקשות בנשימה.

זהו מצב מסכן חיים ועלול להיות קטלני אם לא מטפלים בו בזמן.

זה יכול להשפיע על אנשים בכל גיל אבל זה קורה לרוב בילדים. אסטמה נגרמת על ידי מספר גורמים כולל אלרגנים, אוויר קר, פעילות גופנית וזיהום. התסמינים כוללים צפצופים, שיעול, לחץ בחזה, קוצר נשימה וכו'.

ישנם סוגים שונים של אסטמה כמו אסטמה אלרגית המופיעה בדרך כלל בילדים ואסטמה לא אלרגית שמתחילה בדרך כלל בבגרות.

אסטמה מופעלת לעתים קרובות על ידי אלרגנים מקרדית אבק הבית או אבקה מצמחים שאנשים אלרגיים אליהם. כמו באתר של המרכז לטיפול ואבחון אסטמה 

הטריגרים משתנים מאדם לאדם ולכן אין

אסטמה היא מחלת ריאות כרונית שלעתים קרובות אין לה מרפא.

זהו מצב שכיח, עם כ-300 מיליון אנשים ברחבי העולם החיים איתו.

התסמינים של אסתמה כוללים קוצר נשימה, צפצופים ושיעול. חומרת התסמינים הללו משתנה מאדם לאדם ויכולה להשתנות עם הזמן.

ישנם שני סוגים של אסטמה:

1) אסטמה אלרגית הנגרמת על ידי אלרגיות או טריגרים אחרים כמו עשן, אבק או קשקשים של חיות מחמד; 2) אסטמה הנגרמת על ידי פעילות גופנית המתרחשת במהלך פעילות גופנית מכיוון שדרכי הנשימה רגישות יותר לחומרים מגרים במהלך פעילות גופנית.

להלן כמה גורמי סיכון לפתח אסתמה: עישון, היסטוריה משפחתית, זיהום אוויר ואלרגיות.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים