טיפול בגלי הלם

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

טיפול בגלי הלם הוא טכניקת פיזיותרפיה בה מופנה גל של אוויר בלחץ גבוה אל הגוף, כולל הראש והצוואר.

גלי הלם משמשים לשיפור זרימת הדם ולגירוי הריפוי. הם יכולים לשמש גם כדי לשבור רקמת צלקת או להקל על כאב.

להסברים נוספים היכנסו לאתר שלנו המרכז לטיפולים בגלי הלם

 

קצת רקע על גלי הלם

טיפול בגלי הלם קיים כבר עשרות שנים, אך רק לאחרונה החלו להשתמש בו באופן נרחב יותר בבתי חולים ובמרפאות כטיפול במצבים רבים ושונים.

השימוש בגלי הלם גדל בשנים האחרונות בשל יעילותם בטיפול במצבים רבים ושונים כגון כאבים כרוניים, התכווצויות שרירים, דלקות פרקים וטיפול לאחר ניתוח.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול המשתמש בגלי קול בעוצמה גבוהה כדי לשבור קרישי דם.

טיפול בגלי הלם הוא דרך יעילה לטיפול בחולים עם תסמונת כלילית חריפה והתקף לב. זה יכול לשמש גם לטיפול במצבים אחרים כגון שבץ מוחי או תסחיף ריאתי.

נמצא כי טיפול זה יכול להפחית את הצורך בפרוצדורות פולשניות כגון ניתוח, אנגיופלסטיקה וכריתת אתרים בלון. טיפול בגלי הלם אושר על ידי ה-FDA לשימוש בארצות הברית מאז 2007.

 

מה זה עושה בעצם?

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה. מדובר בטיפול המשתמש בגלי קול ליצירת השפעה מכנית על הגוף.

טיפול בגלי הלם נמצא בשימוש למעלה מ-100 שנים, והוא הוכח כיעיל ביותר בהקלה על כאבים ובשיפור טווחי התנועה.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול המשתמש בגלי קול ליצירת תגובה פיזית בגוף. הוא נמצא בשימוש במשך שנים רבות אך לאחרונה זוכה לתחומו כטיפול לטיפול בכאב והחלמה לאחר הניתוח.

טיפול בגלי הלם ידוע כמפחית כאב, דלקת ונפיחות תוך שיפור זרימת הדם. זה גם יכול לעזור באיכות השינה ולהפחית חרדה.

היתרונות של טיפול בגלי הלם הובילו לשימוש בו בבתי חולים, מרפאות, ביקורי בית, מרכזי שיקום ומרפאות לרפואת ספורט.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול לא פולשני המשתמש בגלי קול כדי להמריץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

טיפול בגלי הלם נמצא בשימוש במשך שנים רבות באירופה ובאסיה, כאשר כמה מחקרים מוקדמים מצביעים על כך שהוא עשוי להיות טיפול יעיל לסוגים רבים ושונים של מצבים, כולל סרטן, מחלות לב ושבץ.

ה-NHS ממליץ על טיפול בגלי הלם כטיפול משלים לאנשים עם דלקת מפרקים ניוונית של הברך.

 

ריפוי הגוף

טיפול בגלי הלם הוא טיפול העושה שימוש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. זה שימש במשך עשרות שנים לטיפול בחולים עם כאב כרוני, והוא גם צובר פופולריות כדרך לטיפול בדיכאון.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול העושה שימוש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. ההליך כולל שליחת גלי הלם באנרגיה נמוכה דרך הגוף על מנת לעורר התחדשות רקמות ולשפר את זרימת הדם.

טיפול בגלי הלם הוא טיפול העושה שימוש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. זה שימש במשך עשרות שנים לטיפול בחולים עם כאב כרוני, והוא גם צובר פופולריות כדרך לטיפול בדיכאון.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו