לימודי סיעוד – מעניין, חשוב ומשתלם

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

יש מקצועות רבים בעולם הזה, אך רק חלק מהם באמת מחזיקים את מבחן הזמן, נחוצים תמיד, ומאפשרים לכם להתפרנס לא רק בכבוד, אלא בעשייה חיונית מאוד. לעזור לזולת זה הבסיס לכל תרבות בריאה, לכל קבוצה באוכלוסייה, לכל דת, בכל מקום בעולם. תמיכה, עזרה והדדיות הם הבסיס לחברה האנושית, ומקצועות טיפוליים כמו רפואה, אחיות או סעד הם ביטוי חשוב של בסיס זה.

ברונר לימודי סיעוד הוא טקסט חובה לכל מי שמתכוון ללמוד סיעוד, טקסט שאי אפשר בלעדיו. ספר שנחשב לאבן פינה בתורת הסעד הרפואי-כירורגי, רב מכר בינלאומי שנמצא ברשימת ספרי החובה של כל תלמיד ותלמידה ללימודי סיעוד בכל העולם, בכל בתי הספר, המכללות והאוניברסיטאות בתחום זה.

 

למה לצפות בקריאה?

ברונר לימודי סיעוד מחזיק בתוכו אוצר של ידע, לא רק טכני, ידע שחשוב מאוד לבסס בתת-המודע כמו גם במודע של אדם המתכוון לעסוק במקצועות הסיעוד. הספר כולל, בין היתר:

  • דיון על מקרים אמיתיים, ניתוחם והסברים מדוע נעשה מה שנעשה, וכיצד התנהל מהלך הטיפול.
  • הסבר על כלי למידה לצורך פיתוח יכולות הלמידה של הנושא והתחום, למען התפתחות ושיפור מתמידים של כל מי שבוחר לעסוק בסעד.
  • דרכי יישום פשוטות וישירות של הידע הטכני שנרכש במהלך הלימודים, מעין גשר בין הלמידה התאורטית לביצוע של העבודה בפועל.
  • ידע שהצטבר לאורך למעלה משישה עשורים בתחום מרתק ועשיר זה, מה שאומר שאתם עומדים על כתפי ענקים.
  • מחקרים עדכניים עם פרקטיקות עדכניות ומבוססות ראיות, הגדרות חיוניות ובעיות שאתם עלולים להיתקל בהם במהלך הקריירה שלכם (ואף כבר במהלך הלימודים!), ועוד.
  • אתגרים אתיים – אתיקה היא עולם ומלואו, ובעוד שבעבודות מסוימות הפן האתי פשוט למדי להבנה ולהתנהלות, הרי שבמקצועות כמו סעד, בהם יש מגע ישיר עם בני אדם יום אחר יום, שעה אחר שעה, הסיכוי לפגוש אתגרים אתיים גבוה מאוד.

 

לא רק למורים

הספר הזה מתאים לתלמידים ולמורים, עד כדי כך מקיף וייחודי, שאין שני לו בעולם לימודי הסעד, ולא לחינם אתם מתעניינים בו. אם הגעתם לשם הזה, אין שום סיבה להתעכב. ככל שתתחילו לעיין ולקרוא בו מהר יותר, כך החיבור שלכם לעולם הסעד ילך ויעמיק.

 

לפרטים נוספים ליחצו – ברונר סיעוד כירורגי

ספר נוסף שכדאי לשקול להחזיק על מדף הספרות המקצועית שלכם כאחיות ואחים במקצועות הסיעוד הוא ללא ספק ספר התרופות לאחיות.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים