למי מתאים שירות של מטפלת סיעודית?

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

שירות מטפלות סיעודיות מתאים לכל אדם שחווה קושי בהתנהלות היום יומית שלו, כגון להתלבש לבד, לקיחת תרופות וביצוע בדיקות רפואיות פשוטות, כמו מדידת לחץ דם, ביצוע פעולות יומיומיות כמו אכילה, רחצה ועד לניקיון וסידור הבית, עריכת קניות ובישול. לעיתים, אנשים צריכים טיפול סיעודי זמני בשל מצב רפואי זמני ולעיתים יש צורך בטיפול קבוע.

מתי מומלץ להיעזר בשירות של מטפלת סיעודית?

לא בטוחים אם הגיע הזמן לשירות של מטפלת סיעודית? אז כנראה שהתשובה היא כן. מטפלת סיעודית משפרת את איכות החיים של הקשיש ובני משפחתו, כאשר יש מטפלת סיעודית פרטית המשפחה יכולה להתפנות לעיסוקיה ולהמשיך בשגרת החיים הרגילה. כמו כן הקשיש/ה מקבל/ת את הטיפול היומי הנדרש, מישהו בבית שדואג לצרכיו למקלחת, לאוכל, לרחצה ולשאר מטלות הבית.

אז מה היה לנו בכתבה:

היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים