מדריך לבחירת מכון פיזיותרפיה לגיל השלישי

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

ככל שאנו מתבגרים עולה הסיכוי לסבול מתופעות ובעיות שונות. לא מעט אנשים שהגיעו לשכבת הגיל השלישי שהיא מגיל 65 ומעלה, מצויים בסיכון מוגבר לבעיות שונות לרבות בעיות אורתופדיות במערכת השלד-שריר. לכן, אין ספק כי טיפולי פיזיותרפיה הם טיפולים יעילים וחשובים מאוד לאוכלוסייה בגיל השלישי, במיוחד במצבים שונים אשר דורשים זאת. אם אתם תוהים באיזה מקרים כדאי לפנות למכון פיזיותרפיה וכן כיצד לבחור מכון פיזיותרפיה לגיל השלישי, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

 

מתי יש צורך בטיפולי פיזיותרפיה לגיל השלישי?

אין ספק כי התבגרות והזדקנות יכולות להביא עימן התדרדרות כזאת או אחרת בחלק ממערכות הגוף ובמיוחד במערכת השלד- שריר. לא מעט אנשים הנמנים באוכלוסייה זאת יסבלו מכאבי גב, כאבי ירך וכאבי ברכיים, הידלדלות של מסת העצם, בעיות יציבה, בעיות שיווי משקל, בעיות בהליכה, שחיקה של סחוס במפרקים בשל חבלה או עומס מתמשך, דלקת ניווניים במפרקים, בעיות בכוח של השרירים, בתנועתיות ובגמישות, בעיות נוירולוגיות שונות לרבות פרקינסון, דמנציה, שבץ מוחי, טרשת נפוצה, שברים בשל פציעה, חבלה או נפילה, שיקום לאחר ניתוחים, מצב סיעודי כלשהו ועוד. פיזיותרפיה מקצועית המתבצעת בצורה נכונה יכולה לטפל בצורה מוצלחת ב80 אחוזים מהמקרים וזאת מבלי שהאדם יזדקק לניתוחים או הליכים פולשניים אחרים. הטיפול הפיזיותרפי הוא טיפול שיכול לקצר בצורה משמעותית החלמה, מסייע בהחזרת יכולות שונות שנפגעו או אפילו מאפשר רכישה של יכולות חדשות ואף מונע בעיות עתידיות וזאת באמצעות הנחיות מקצועיות הרלוונטיות לצורך תרגול עצמי. כיום ניתן למצוא תת התמחות ספציפית של פיזיותרפיה לגיל השלישי וזאת בגין הצרכים הייחודיים של אוכלוסייה זאת.

 

כיצד תבחרו מכון פיזיותרפיה לגיל השלישי?

אם אתם זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה שמטרתם היא ללמד מחדש את הגוף לבצע פעולות או יכולות שנפגעו, ללמד את הגוף כיצד לפצות על יכולות שעבדו ועוד, עליכם לחפש מכון פיזיותרפיה שבו יש פיזיותרפיסטים המומחים בתחום פיזיותרפיה לגיל השלישי. אנשי מקצוע אלה מכירים את האוכלוסייה, את הרגישות של אוכלוסייה זאת, בעיות אפשריות שבגינן יש צורך בטיפולים, כיצד יש לטפל בכל בעיה או כאב וכיצד להתאים את הטיפולים בצורה מדויקת לגיל המטופל ולמצבו הספציפי.

מעבר לטיפולים עצמם כדאי לוודא כי במסגרת מכון זה מוצרים שירותים נוספים שיכולים לסייע לבני הגיל השלישי לרבות: התאמה של אביזרי עזר רלוונטיים, הדרכה לצורך מניעת נפילות, התאמה של סביבת המטופל ועוד. כמו כן, חשוב לבחור במכון שבו יהיו פיזיותרפיסטים אשר ימליצו על אימוני כושר סדירים, על תרגילים שונים שניתן לבצע בבית בכדי לשמור על אורח חיים תקין ובכדי להימנע מכאבים שונים ועוד. כל תוכנית כאמור חייבת להיות מותאמת באופן אישי למצבו של האדם.

כיום ניתן למצוא גם מכוני פיזיותרפיה לגיל השלישי פרטיים אשר ניתן לקבל על טיפולים בהם החזר דרך ביטוח בריאות כזה או אחר וגם מכוני פיזיותרפיה לגיל השלישי מטעם קופת החולים שהאדם חבר בה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים