מה היא קלנועית ולמי היא מיועדת 

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

קלנועית היא דרך מצוינת להגדיל את החופש שלך ולספק את הצרכים האישיים שלך. אם אובחנת לאחרונה עם מצב רפואי שהגביל מאוד את השימוש ברגליים שלך, ייתכן שאתה מחפש דרכים נוספות להתנייד. אם אתה רוצה לעבור ממקום למקום מבלי להסתמך על אחרים או לנסוע בתחבורה ציבורית, קלנועית היא האידיאלית למתן מענה לצורך זה. ישנן מספר סיבות לכך שרכישת קלנועית תועיל לך גם פיזית וגם רגשית. חשוב לבדוק טוב מה אתה בדיוק מקבל עם הריכשה , אנו ממלצים לך לבדוק את קלנועיות צרעה , קלנועיות מצוינות עם ניסיון של שנים רבות בתחום

 

מתלבט אם לקנות? להלן הסיבות המובילות מדוע כדאי לקנות קלנועית:

– הקלנועית מספקת אבטחה נוספת בעת הליכה בחוץ. עבור אנשים שחיים לבד או שיש להם סיוע מוגבל מבני משפחה או חברים, הליכה בפומבי לעתים קרובות יכולה להוות סיכון. הרעיון ללכת בכבישים וצמתים סואנים יכול להיראות מרתיע. על ידי נסיעה בקלנועית, תוכל לצאת מבלי להצטרך לדאוג להיתקל בכבישים מסוכנים או להחמיץ סידורים חשובים.

– אתה יכול לעשות קניות בפחות מאמץ. עבור אנשים שאוהבים לקנות , התחבורה הציבורית יכולה להיות לא נוחה באזורים מסוימים והמוניות יקרות מדי לנסיעות .

על ידי השקעה בקלנועית משלך, תוכל להסתובב בבטחה .

 

– הקלנועית מאפשרת  דרך קלה לילדים ובני נוער עם מוגבלות להשתתף בפעילויות חוץ בבית הספר.

מי שמשתמש בכיסאות גלגלים לרוב אינו יכול להשתתף באירועים ספורטיביים או חברתיים בבית הספר בגלל היעדר מקומות לינה, אך קלנועית יכולה לעשות את כל ההבדל. על ידי מתן הזדמנות לילדך להתמצא בקלות רבה יותר, תאפשר לו ליהנות תוך כדי רכישת חברים ושילוב באירועי ספורט או תרבות בחסות בית הספר. זה מתאים במיוחד עבור בני נוער שרוצים דרך קלה יותר להגיע ממקום אחד לאחר כשהם מבלים עם חבריהם.

– קלנועית היא חסכונית! אם אתה מחפש פתרון ניידות במחיר סביר שאינו דורש תשלומים חודשיים, רכישת קלנועית משלך עשויה להיות אידיאלית. אתה יכול למצוא דגמים בסיסיים של שלושה גלגלים ועד לדגמים של ארבעה גלגלים .

– רכיבה על קלנועית משפרת את מערכת הבריאות. רוב הרופאים ממליצים למטופלים שלהם להשתמש בקלנועית בנסיעות למרחקים ארוכים על מנת להימנע ממאמץ יתר. הרופאים גם ממליצים להשתמש בכלי רכב מסוג זה על מנת לשמור על תפקוד ריאתי טוב לאחר ניתוח או טיפולים במחלות ריאה כמו כימותרפיה.

– הקלנועית היא ידידותית לסביבה! במקום להשתמש במכונית שלך כדי לנסוע מרחקים קצרים או לשלם הרבה כסף עבור דלק, ניתן לחבר את הקלנועית החשמלית לשקע חשמל ולהטעין אותה תוך כמה שעות. הקלנועית לא מייצרת פליטה כמו מכוניות, כך שטביעת הרגל הפחמנית שלך תהיה קטנה בהרבה!

– קלנועית היא  פעילות מהנה לכל המשפחה! אם אתם רוצים ליהנות מזמן איכות עם יקיריכם ולהיות פעילים, קלנועית היא אופציה מצוינת. רוב הדגמים מגיעים במספר צבעים וסגנונות המתאימים לילדים, בני נוער ומבוגרים. דגמים של ארבעה \שלושה גלגלים מתקפלים או מתפרקים לחלקים שאפשר להרים בקלות ולשאת על ידי כל אחד!

– קלנועית נידות מושלמת עבור אנשים שגרים באזורים כפריים! אם אתה גר יותר מחמישה קילומטרים מהעיר, רכישת קלנועית עשויה להפחית משמעותית את זמן הנסיעה היומי שלך. לכלי רכב מסוג זה יש סוללות גדולות שיכולות להספיק ל15 עד 40 קמ"ש בהתאם לדגם הקלנועית.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים