ניתוחי אף

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

ניתוח אף הוא הליך כירורגי שנעשה כדי לעצב מחדש את האף.

זה נעשה בדרך כלל כדי לתקן עיוות, בעיות נשימה או בעיות קוסמטיות.

ההליך יכול להיעשות בשתי דרכים: דרך חתך בתוך האף או דרך חתך מחוץ לאף. זמן ההחלמה שונה עבור כל סוג של ניתוח ותלוי בהיקף הניתוח.

ניתוח אף הוא סוג של ניתוח פלסטי המשמש לשינוי האף.

הסיבות השכיחות ביותר לניתוח אף הן שיפור הנשימה, הקטנת גודל האף או שינוי צורת האף.

ניתוח ניתוח אף יכול להיות פולשני ויכול להימשך עד שישה שבועות להתאוששות. המנתח יסיר סחוס מהאוזן שלך ויכניס אותו לאף שלך כדי שיהיה לך אף בעל מראה טבעי יותר עם צורה טובה יותר.

האף הוא תכונת הפנים הבולטת ביותר.

לרוב זה הדבר הראשון שאנשים שמים לב אליהם כשהם פוגשים מישהו. אף גדול מדי, קטן מדי, עקום מדי או עם בליטה עלול להיות הגורם למבוכה ודימוי עצמי נמוך.

ניתוח אף, הידוע גם כניתוח אף, יכול לעזור לך להשיג אף פרופורציונלי ומושך יותר. ניתוח אף יכול להיעשות מסיבות קוסמטיות וגם מסיבות רפואיות.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי המשנה את הצורה והצורה של האף.

זה יכול להיעשות למטרות קוסמטיות או שחזור. הניתוח יכול להיעשות בטכניקה פתוחה או בטכניקה סגורה, בהתאם להעדפת המנתח, צרכי המטופל וחומרת המצב.

ניתוח אף מבוצע בדרך כלל בהרדמה כללית. הרופא יעשה חתכים קטנים בתוך האף כדי להגיע לסחוס ולעצם שצריך לעצב מחדש או להסיר. אז הם ישתמשו בתפרים כדי לסגור את כל החתכים בחלק החיצוני של האף.

האף הוא חלק חשוב מהפנים, ולעתים קרובות אנשים מרגישים לא מרוצים מהאף שלהם.

ניתוח אף, או ניתוח אף, הוא הליך כירורגי שיכול לעזור לך לשפר את המראה שלך.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי שיכול לעזור לך לשפר את המראה שלך. זה כרוך בשינוי הצורה והגודל של האף שלך על ידי הסרה או שינוי של חלק מהסחוס והעצם בעצמות האף שלך. המטרה של ניתוח זה היא לתת לך אף סימטרי ופרופורציונלי יותר.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי המשמש לעיצוב מחדש של האף.

ניתוח אף יכול להתבצע למטרות קוסמטיות או שיקום. זה יכול לעזור עם קשיי נשימה, לתקן מומים מולדים או לתקן פציעות.

הניתוח כולל הסרת קצה האף ובנייתו מחדש עם חומר סינטטי. הניתוח אורך בדרך כלל שעה עד שעתיים והוא נעשה בהרדמה כללית. כמו בחברת המרכז לניתוחי אף זמן ההחלמה משתנה ממטופל למטופל אך רוב האנשים חווים כאב, נפיחות, חבורות וחוסר תחושה זמני באף ובאזור השפתיים עד שלושה שבועות לאחר הניתוח.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי המתקן בדרך כלל את צורת האף.

מנתח פלסטי יעצב מחדש ויעדן את האף כדי לשפר את תפקודו ואת המראה האסתטי שלו.

ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוח אף, אך לכולם מטרה אחת: לגרום לאף שלך להיראות טוב יותר.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים