פטריות בציפורניים

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

פטרת ציפורניים היא מצב כרוני הגורם לציפורניים להיפרד ממיטת הציפורן ולהפוך לדהויים, שבירים ומתעבים.

זה יכול להיות קשה לדעת אם יש לך פטרת ציפורניים כי זה בדרך כלל לא גורם לכאב. זה מתגלה לעתים קרובות כאשר אדם מבחין שהציפורניים שלו דהויות או שבירות.

למידע נוסף היכנסו לאתר המרכז לפטריות בציפורניים

 

טיפול בפטרת

פטרת ציפורניים היא בעיה שכיחה שאנשים רבים מתמודדים איתה. ישנם טיפולים רבים זמינים, אך הם לא תמיד יעילים.

פטרת ציפורניים היא בעיה שכיחה הפוגעת בציפורניים ובעור סביב הציפורניים. זה יכול להיגרם על ידי צמיחת יתר של חיידקים ופטריות על העור או מצע הציפורן, מה שגורם לשינוי צבע צהוב או לבן, התעבות של לוחית הציפורן וכאב.

הצעד הראשון בטיפול בפטרת ציפורניים הוא להפסיק להשתמש בסבון על הידיים והציפורניים. זה ימנע התפשטות זיהומים חדשים. חשוב גם לשמור על הציפורניים יבשות על ידי שימוש בקרם לחות עם אלוורה או שמן חוחובה עליהם מדי יום. אם השלבים האלה לא עוזרים, ייתכן שתזדקק לתרופות דרך הפה כמו קרמים לטיפול מקומי או מרשמים דרך הפה עבור חומר אנטי פטרייתי.

טיפולי פטרת ציפורניים יכולים לנוע בין שימוש בתרופות ללא מרשם לשימוש בתרופות טבעיות כגון שמן עץ התה או שמן זית כדי להשרות את הציפורניים במשך 20 דקות פעמיים ביום.

ישנן דרכים רבות לטיפול בפטרת ציפורניים, לרבות שימוש בתרופות אנטי-פטרייתיות מקומיות, השריית ציפורניים בשמן עץ התה למשך 20 דקות פעמיים ביום למשך שלושה ימים, ושימוש בתמיסה ללא מרשם המכילה סולפדיאזין מכסף.

 

פטרת ציפורניים:

פטרת ציפורניים היא מצב עור שכיח שיכול להשפיע על הציפורניים ועל העור שמסביב לה. זה יכול להיגרם על ידי הרבה גורמים שונים, אבל לרוב זה נגרם על ידי זיהום פטרייתי.

פטרת ציפורניים היא מצב עור שכיח שיכול להשפיע על הציפורניים והעור סביבן. זה יכול להיגרם על ידי הרבה גורמים שונים, אבל לרוב זה נגרם על ידי זיהום פטרייתי. מאמר זה יבדוק כיצד למנוע פטרת ציפורניים וכן כיצד לטפל בה כאשר יש לך מקרה פעיל של מצב זה.

פטרת ציפורניים היא בעיה נפוצה שלעתים קרובות אנשים מתביישים לדבר עליה. חשוב להכיר את הסימנים של פטרת ציפורניים כדי להימנע מכך.

1) העור סביב הציפורניים הופך לדהייה או צבעו כהה.

2) יש כתמים לבנים, צהובים או כתומים על הציפורניים שלך.

3) הציפורניים שלך עשויות להיות עבות ושבירות עם רכסים וחריצים בהן.

פטרת ציפורניים היא מצב הגורם לשינוי צבע, עיבוי ופיצול של לוחית הציפורן.

פטרת ציפורניים יכולה להיגרם ממספר גורמים כמו היגיינה לקויה, מגע עם מים ותנאים סביבתיים. מצב זה יכול להיות גם תורשתי או כתוצאה ממצב רפואי בסיסי.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים