קופת חולים אונליין

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

עבור רבים מאיתנו ביקור בקופות חולים הינו חוויה לא נעימה, שגוזלת מאיתנו זמן רב של חיפוש חניה, המתנה בתורים ארוכים וסיכון להידבק במחלות. הטכנולוגיה מסביבנו מתקדמת והחשיפה שלנו לאינטרנט היא בלתי פוסקת, אז למה לא לנצל את המצב? במאמר זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על קופת חולים אונליין, מה היתרונות בדבר וכיצד אפשר לראות רופא מבלי לצאת מהבית.

קודם כל, מדוע צריך שירותי קופת חולים אונליין?

אוקיי, תחשבו על זה רגע. מהן כל הפעולות שהייתם רגילים לעשות בעבר שבגללן הייתם חייבים לצאת מהבית?

הפקדת שיק, קניות בסופר, פגישות בעבודה ועוד הן רק חלק קטן מהשינוי העצום שמתרחש בעולם שלנו. את רב רובן של אותן הפעולות אתם יכולים לעשות היום מול המחשב או הפאלפון בקלות ולכן אין שום סיבה שעולם הרפואה לא יצטרף למהפכה. 

בעזרת אפליקציות ואתרי אינטרנט ייעודיים של קופת החולים לאומית, כיום זה מאוד פשוט לגשת לכל המידע הרפואי שלכם מבלי לחכות בהמתנה על הקו. תתארו לכם כיצד אתם יכולים לחסוך שעות של המתנה בתורים, שיחות טלפוניות מיותרות ונסיעות ארוכות בעיר בשביל כל בקשה קטנה מהרופא. קופות חולים אונליין יעשו את זה בשבילכם וידאגו שכל הפעולות שאתם בוחרים לעשות באונליין יתועדו ויקבלו מענה. לכן, אם אתם מאמינים שהזמן שלכם יקר ונמאס לכם לבזבז כסף על נסיעות, לעבור לאונליין זה הפתרון המושלם עבורכם.

 

אילו שירותים ניתן לקבל דרך שירות האונליין?

כיום דרך העולם הדיגיטלי ניתן לקבל מענה לשירותים הבאים:

  1. זימון תורים- זימון תור לרופא נעשה בדרך כלל על ידי המתנה ארוכה לנציג טלפוני, כאשר את ההמתנה ניתן לחסוך בקלות. בשירותי האונליין ניתן לבדוק בזמן אמת את שעות הפעילות של הרופא שלכם, את הזמינות שלו ולקבוע תור בקליק. 
  2. בקשות מרשם מרופא או אישורי מחלה- קיימים מצבים אשר לא מצריכים ביקור רופא ולכן אין סיבה שתגיעו עד לקופת החולים שלכם בגין אותם סיטואציות. באמצעות מערכת האונליין תוכלו לנהל צ'אט עם הרופא שלכם ולקבל מרשמים לתרופות דרך האפליקציה. 
  3. ניתן לפנות לרופא המשפחה שלכם בצורה ישירה דרך חלון בקשה מיוחד ולבחור את השירות הרצוי, בין אם מדובר בתרופות, מרשים, הפניות וכל דבר נוסף שמצריך חוות דעת של רופא מבלי לחכות בתור. 
  4. קופת החולים אונליין מאגדת בתוכה את כל המידע הרפואי שלכם מרגע ההצטרפות לקופה. תוצאות בדיקות, תיעוד חיסונים, סיכומי רופא, מרשים לתרופות ואפילו המעקב שלכם אחר תשלומי הקופה נמצאים במקום אחד ומאפשרים לכם גישה זמינה בכל רגע נתון ביום, על מנת שלא תהיו תלויים באף אחד ותדעו להתעדכן במצבכם הבריאותי בצורה מיידית ואופטימלית.
  5. שירות אולטרסאונד ביתי- כיום ניתן לבצע בדיקת אולטרסאונד מבלי לצאת מהבית. את הבדיקה תבצעו בבית על ידי מכשיר אולרסאונד חדשני. המכשיר די קטן, ניתן לנשיאה בקלות והוא מולבש על הסמארטפון שלכם. באמצעות המכשיר ניתן לבחון את המדדים הקריטיים לבריאותו של העובר המתפתח. הבדיקה מתבצעת על ידי הפקת סרטון בן שלוש דקות המשודר למוקד הריון ייעודי. באמצעות הסרטון ניתן לראות תמונה חזותית של האולטרסאונד, ולקבל תמונת מצב עדכנית.

 

אילו פיצ'רים נוספים קיימים בשירותי האונליין?

שירותי האונליין כוללים מידע רפואי עשיר ואין ספור כלים שיוכלו לעזור לכם בניהול אורח חיים בריא. ניתן לבצע פעולות יום יומיות שאינן בהכרח מצריכות את משוב הרופא, כגון בדיקת מלאי של תרופות בבתי מרקחת, בקשות להחזרי כספים ואפשרות לשירות ללא כרטיס. בנוסף, מערכת האונליין של לאומית תזכיר לכם על התורים העתידיים שלכם ותציין את השעה, התאריך והמיקום במידת הצורך.

 

אז איך החיים שלנו יראו עכשיו כשהרפואה עברה לאונליין?

במקום לחכות בתורים ארוכים לרופאים בשביל מרשם, אישור מחלה, הפניה לבדיקות או כל בקשה אחרת, היום אפשר לעשות הכל באונליין מבלי לקום מהכיסא. ניתן לזמן תורים, לבדוק תוצאות של בדיקות רפואיות ולעקוב אחר התיק הרפואי שלנו ישירות מהסלון. אצלנו בלאומית, אנו מציעים את מיטב השירותים של קופות חולים אונליין, עם מערכת נגישה ופשוטה לשימוש. אנו מזמינים אתכם להנות משירות יוצא דופן אשר יעניק לכם כמה שיותר נוחות בכמה שפחות מאמץ. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים