קלנועית- דרך נוחה ובטוחה להעצים את העצמאות שלך

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

ככל שאנו מתבגרים, אנו עלולים להתחיל להתמודד עם בעיות ניידות שמקשות עלינו לנוע. זה יכול להגביל את עצמאותנו ולמנוע מאיתנו להשתתף בפעילויות שאנו נהנים ממנו. למרבה המזל, קלנועית מספקת לנו פתרון לבעיה זו. כיצד קלנועית יכולה לשפר את העצמאות ואיכות החיים שלך.

מהיא קלנועית בכלל ?

קלנועיות הן כלי רכב מונעים חשמליים שנועדו לעזור לאנשים עם בעיות ניידות להתנייד. הם מהווים אלטרנטיבה מצוינת לכיסאות גלגלים מסורתיים מכיוון שהם מציעים יותר נוחות, מהירות ונוחות. קורקינטים ניידים מגיעים בצורות וגדלים שונים, החל מדגמים קטנים וקומפקטיים ועד לגדולים יותר שניתן להשתמש בהם לפעילויות חוצות.

מי יכול להפיק תועלת מקלנועיות?

קלנועית יכולים להועיל לכל מי שיש לו בעיות ניידות, בין אם זה נובע מהזדקנות, נכות או פציעה. הם שימושיים במיוחד עבור אנשים המתקשים ללכת או לעמוד במשך פרקי זמן ארוכים, או עבור אלה שיש להם כוח מוגבל בפלג הגוף העליון להשתמש בכיסא גלגלים ידני. קלנועיתיכולים לשמש הן בפנים והן בחוץ, מה שמאפשר למשתמשים להסתובב באופן עצמאי ולהשתתף בפעילויות שהם נהנים מהם.

כיצד פועלת הקלנועית

קלנועית מופעלים באמצעות סוללות נטענות המספקות את האנרגיה הדרושה להנעת הרכב. יש להם מערכת בקרה פשוטה וקלה לתפעול, המורכבת מיודת כידון עם ידית מצערת ובלימה. דגמים מסוימים מגיעים גם עם תכונות נוספות כגון מושבים מתכווננים, פנסים וסלסילות לאחסון.

יתרונות השימוש

קלנועיות מציעות יתרונות רבים למשתמשים:

עצמאות מוגברת: קלנועית מאפשרת למשתמשים לנוע באופן עצמאי מבלי להסתמך על אחרים לסיוע. זה יכול להגביר את הביטחון העצמי ואת תחושת השליטה בחייהם.

ניידות משופרת: קלנועיות מספקים דרך נוחה ויעילה להתנייד, ומאפשרת למשתמשים להשתתף בפעילויות שהם נהנים מהם.

בטיחות מוגברת: מתוכננים עם תכונות בטיחות כגון בלמים ופנסים כדי להבטיח את בטיחות המשתמש בזמן השימוש בהם.

חסכוני: קלנועית אלטרנטיבה חסכונית לכיסאות גלגלים מסורתיים, שכן הם דורשים פחות תחזוקה ואינם דורשים הוצאות נוספות כגון שכירת מלווה.

למידע נוסף על קלנועיות מוזמנים להכנס לאתר https://mobilityscooter.co.il למידע על סוגי הקלנועיות השונות והתאמת קלנועית מדוייקת לצריכים שלכם.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים