מתן סיעוד

אנו נטפל ביקירכם כמו משפחה!

מתן סיעודבישראל קיימות חברות רבות העוסקות במתן שירותי סיעוד. אותן חברות מספקות מגוון רחב של שירותים עבור ילדים, צעירים, מבוגרים וקשישים הזקוקים לשירותי מתן סיעוד לרבות שירותי מטפלים בבית מטעם מטפלים ישראלים וזרים, טיפול בחולי אלצהיימר ומחלות דומות, השגחה פרטית בבתי החולים לאורך כל שעות היממה גם בלילה וגם בשבת, שירותים רפואה, שירותי אחיות, שירותי פסיכיאטרים ועובדים סוציאליים. יחד עם זאת, יש גם חברות העוסקות במתן סיעוד המספקות מענה בהיבט של ניהול רשת בתי אבות, דיור מוגן, ייעוץ והתאמה למקומות אלה ועוד.

 

מתן סיעוד כטיפול סיעודי בבית

יש לא מעט אנשים בישראל הזקוקים לשירותי מתן סיעוד. חלקם באופן זמני, חלקם באופן קבוע ויומיומי. אותו מצב חדש אליו המטופל והמשפחה נקלעה משלב מגוון רחב של דילמות, התלבטויות ומתן מענה לצרכים החדשים. אנו נמצאים במצב שבו פתאום היקר לנו מכל זקוק למישהו שישגיח עליו ויסייע לו במגוון רחב של פעולות של היום יום כמו הליכה, נגישות לשירותים, אכילה, מתן תרופות, סיוע במטלות הבית ועוד.

במקביל, אותו אדם זקוק גם לאוזן קשבת, כתף תומכת ועוד קשת רחבה של צרכים. שירותי מתן סיעוד באים לתת מענה לאותם צרכים באופן המקצועי והטוב ביותר תוך הפגנת רגישות, תשומת לב והרבה מאוד אכפתיות. יש גם מצבים המוגדרים רפואיים ואותו אדם סיעודי זקוק גם לבדיקות, תהליכי שיקום כמו למשל אחרי ניתוח או אחרי תאונה. השילוב הוא בין צרכים פיזיים, נפשיים, קוגנטיביים ורגשיים גם יחד וזו סוג של אמנות מצד המטפל.

 

 

השגה פרטית סיעודית בבית חולים

שאדם היקר לנו נמצא זמן רב בבית חולים זה יכול להיות מאוד לא פשוט. מצד אחד היקר לנו מכל זקוק לנו ואנו רוצים להיות איתו כמה שיותר, מצד שני כל אחד צריך את הזמן לעצמו כדי שיוכל לחזור לחיים הרגילים שלו, להיטען באנרגיה ולצבור כוחות להמשך. בדיוק בשביל זה השגחה פרטית סיעודית בית החולים יכולה לסייע גם למטופל עצמו להחלים וגם לבני המשפחה כדי שלא כל הנטל ייפול עליהם.

 

כיצד ניתן לבחור שירותי מתן סיעוד?

שירותי מתן סיעודראשית כל עלינו להתייחס למצבו הרפואי והפיזי של המטופל. עלינו להבין באיזה מצב הוא נמצא, מה הוא כן מסוגל ומה הוא לא מסוגל לעשות בכוחות עצמו ולפי זה להתאים לו את האדם שיטפל בו. זו יכולה להיות אחות וזו יכולה להיות גם מטפלת. לעתים יש צורך בהגעה לכל מיני מקומות לצורך שיקום כמו מכון פיזיותרפיה למשל. הדבר השני שצריך לקחת בחשבון הוא המיקום של המטופל. יש הבדל בין שירותי מתן סיעוד בבית החולים או במוסד אחר לבין שירותי מתן סיעוד בביתו של המטופל. על החברה בה אנו בוחרים להבין באופן הכי מדויק שאפשר את הצרכים של המטופל מכל ההיבטים ולפי זה להתאים עבורו את הטיפול ואת המטפל המדויק עבורו.

 

כמה אמורים לעלות שירותי מתן סיעוד?

העלות לשירותי מתן סיעוד משתנה ותלויה בהמון גורמים כמו בעל המקצוע שמטפל באדם, מצבו הפיזי והרפואי, כמות השעות הנדרשות לטיפול, האם מדובר בטיפול סביב השעון או רק חלק מהיום ועוד. בנוסף, יש לא מעט מקרים בהם קופות החולים והביטוחים הפרטיים משתתפים בחלק או בכל הסכום של שירותים סיעודיים, לפחות למשך תקופה מסוימת ולכן שווה לבדוק את זה לפני שמשלמים לגוף כזה או אחר. הרבה פעמים נצטרך לדאוג לכל מיני טפסים ותהליכים בירוקרטיים במקביל אבל זה בהחלט שווה את המאמץ.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לסיעוד
היחידה לסיעוד

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח
החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים