מדריך לבחירת אחות פרטית לקשיש

אודות

היחידה לסיעוד

חיפוש איש או אשת סיעוד היא משימה, שמשלבת בה גם קושי מקצועי סביב היכולת לזהות איש מקצוע טוב וגם קושי רגשי סביב היכולת לזהות אדם חיובי, מסור ואכפתי, שידאג ליקרים לכם מכל. בדיוק מהסיבה הזאת, יצאנו ובדקנו עבורכם את השחקנים בשוק הסיעוד הישראלי והנה אנחנו חוזרים אליכם, כרגיל, עם המלצה על הטובים ביותר – היחידה לסיעוד.

היחידה לסיעוד היא חברת סיעוד ותיקה ומקצועית, העובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בישראל ועם עוד שורה של ארגונים בענף הרפואה והביטוח

החברה מספקת את כל שירותי הסיעוד לרבות עובד סיעוד צמוד 24/7, סיעוד נקודתי, אחות לילה, אחות סיעוד לאחר ניתוח, שירות אחות מוסמכת בבית הלקוח ועוד

ביחידה לסיעוד ישנה רמה גבוהה של האנשים שמהם בנוי הארגון הזה – צוות של אחים ואחיות מסורים ואכפתיים, בעלי הכשרה מקצועית רשמית בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון רב בעבודה עם אנשים מבוגרים, נכים ואפילו צעירים הזקוקים לשירותי סיעוד קבועים או זמניים. היחידה לסיעוד מתנהלת על פי מתודולוגיות סדורות שאותן בנתה החברה בעצמה לאורך שנים ארוכות של עבודה בתחום הסיעוד. מתודולוגיות אלה מיועדות להבטיח לכל לקוח את חוויית השירות הטובה ביותר, לה כל אחד מכם מצפה כאשר הוא שוכר איש שילווה את היקרים לו מכל. 

מדריך לבחירת אחות פרטית לקשיש
מי זכאי לאחות פרטית?

היחידה לסיעוד מסייעת לכל לקוחותיה למצוא את הנתיב הזול ביותר להיעזר בשירותיה. ישנן דרכים רבות בהן תוכלו לקבל סיוע, תמיכה והשתתפות מצד הביטוח הלאומי, קופת החולים או המדינה ובכך מסייעת לכם היחידה לסיעוד ועושה את זה מכל הלב. 

עבודת היחידה לסיעוד עם ארגוני בריאות ורפואה גדולים בכל רחבי הארץ ובכלל זה בתי חולים, קופות חולים, המוסד לביטוח לאומי, ארגוני סיוע וחברות ביטוח, שגם איתן עובדת החברה בשיתוף פעולה מלא בכדי להעניק לכם, הלקוחות, את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

בשכירת אחות, אפילו לשירות לילה בודד, אתם מכניסים אל ביתכם אדם זר ומעניקים לו את האמון המלא שלכם סביב יכולתו לדאוג ליקרים לכם מכל. מן הראוי שבאדם הזה יהיה לכם יותר ממאה אחוז של אמון וביטחון ועל פי כל הבדיקות שעשינו, זה בדיוק האיש שאותו תוכלו לשכור בחברת היחידה לסיעוד.

מכל הסיבות האלה, בחרנו להמליץ לכם באופן מובהק וחד משמעי על היחידה לסיעוד לכל שירותי הסיעוד, החל משירותי סיעוד נקודתיים לזמן מוגבל וכלה בשירותי סיעוד קבועים לאורך זמן.

התקשרו עכשיו

שמירות בתתי חולים או בתי אבות,
השמות בבתי אבות סיעודים ותשושי נפש

*לא מטפלים בפניות בנושא – עובדים זרים